POZNAJ MNIE

DJ MIKI-ZESPÓŁ DLA DZIECI

DJ MIKI Ma Dopiero 5 Lat . Bardzo Kocha Muzykę I Wszystkie Dzieci. Jest Wysportowany, Szpagaty I Salta To Jego Specjalność. Ma Wielu Przyjaciół, Którzy Śpiewają I Tańczą Razem Z Nim. Śpiewa Piosenki – Proste, Rytmiczne I Łatwe Do Powtórzenia Przez Najmłodszych – Bum ,Bum ,Bum Serce Mam , Bum , Bum, Bum Tobie Dam …. D.J Miki Ma Milutkie Brązowe Futerko Do Którego Przytulają Się Wszystkie Maluchy Zabawna Małpka Rozśmieszy Każdego Smutasa !!!
Postać D.J Miki Stworzyła Małgosia Kosik- Znana Prezenterka Telewizyjna, Aktorka, Osoba Z Ogromnym Doświadczeniem Scenicznym. Postać Dedykuje Swojej Córce Natalii, Która Wprowadziła Ją W Dziecięcy Świat. Na Początku D.J Miki Miał Być Konikiem Ale Ostatecznie Został Małpką– Dlaczego? Bo Małpki Figlują, Robią Wokół Siebie Dużo Szumu, Są Sympatyczne I Dzieciom Kojarzą Się Z Zabawą.

D.J Miki Wydał Już Kilka Płyt:

BAJKI MAŁGOSI-Audiobook Z 5 Autorskimi Bajkami Dla Najmłodszych W Formie Słuchowiska Z Piosenkami-Wyd. Magnetic Records-2015 R.

Bajki-Malgosi-tylko-front-prasa

KOŁYSANKI KSIĘŻYCOWE 2-Wyd. Magnetic Records -2014 R.

Kompilacja 17 Kołysanek Zarówno Znanych I Lubianych Jak I Autorskich Kompozycji Witolda Karolaka I Marcina Nierubca Do Słów Małgorzaty Kosik

Posłuchaj

Kolysanki-ksiezycowe-2-front

Z MIŁOŚCIĄ DLA DZIECKA– Box 3 CD-

Kompilacja Piosenek Do Gry, Zabawy I Do Usypiania. 3 Płyty W Jednym Boxsie Wraz Z Książeczką Do Kolorowania

BOX Z MILOSCIA DLA DZIECKA_2D

WYLICZANKI I SKAKANKI 

Rymowanki Podwórkowe Do Gry I Do Zabawy -Wyd.Polskie Nagrania-2014r.

Wyliczanki 2D

„DJ MIKI I Przyjaciele”

To Kompilacja Nowych Wykonań Znanych Przebojów Dziecięcych Oraz Piosenek Skomponowanych Specjalnie Na Ten Album, Dedykowana Wszystkim Przedszkolakom. Płyta Łączy W Sobie Elementy Energetycznej Muzyki Zachęcającej Do Wspólnej Zabawy I Tańca. Na Albumie Znalazły Się Tak Znane Utwory Jak Np.: Cztery Słonie, Poleczka, Myj Zęby. DJ Miki I Jego Sympatyczni Przyjaciele, Umilą Przedszkolakom Każde „Kinder Party”!

Posłuchaj

„KOŁYSANKI KSIĘŻYCOWE” – Premiera Albumu Odbyła Się 4 Grudnia 2012 R.

Na Płycie Znajduje Się 20 Kołysanek. 12 Coverów I 8 Piosenek Autorskich. Płyta Skierowana Jest Dla Najmłodszych Dzieci.

Posłuchaj

„DJ MIKI GRA”

Rozkręci Każdą Imprezę Przedszkolną Czy Urodzinową. Ma Dopiero 5 Lat Ale Bardzo Kocha Muzykę, Jest Wysportowany I Ma Wielu Przyjaciół, Którzy Śpiewają I Tańczą Razem Z Nim. Piosenki Są Proste, Rytmiczne I Łatwe Do Powtórzenia Przez Najmłodszych. Zabawna Małpka Rozśmieszy Każdego Smutasa I Nauczy Śpiewać I Tańczyć Każde Dziecko.

Posłuchaj